BUCampus Nedir?


İlk hedefimiz YOUTUBE kanalımızda 31 Temmuz 2019 tarihine kadar 500 aboneye ve 150.000 izlemeye ulaşmak. 

Burada düzenli olarak hedeflerimizi paylaşacağız ve sizin yardımınızla bu hedeflere kısa zamanda ulaşacağız.Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği
mezunu, 19 yıl tecrübeli Hamit Hoca’nın kurduğu bir şirkettir.

Referanslarımızı görmek için lütfen bu linke tıkla.

İngilizce eğitimi dünya çapında en önemli eğitimler arasında görülüyor.  Türkiye’de on binlerce İngilizce öğretmeni tüm çabalarını ortaya koyarak bu işi hakkı ile yapmaya çalışıyor.  Türkiye’de 10 milyondan fazla kişi aktif olarak İngilizce öğrenmeye çalışıyor.

Biz de 2000 yılından beri İngilizce eğitimi üzerinde araştırmalar yapıyoruz, eğitiyoruz, eğitimlerimizden ders alıyoruz, eğitimimizi daha ileriye nasıl götürebileceğimize odaklanıyoruz ve hedefleri arasında İngilizce Öğrenmek olan kişilerin hedeflerine en kısa yolda nasıl ulaşabileceklerine odaklanıyoruz.

Amacımız Türkiye’deki İngilizce eğitim kalitesini artırmak ve İngilizce’yi bilmeyen bir kişinin bile kalmamasını sağlamak.  Hedef çok büyük ve zor ama zoru hedeflemeyen hep sıradan işlerle uğraşmaya mahkumdur.  (Polat Alemdar’ın “Sonunu düşünen kahraman olamaz!” lafına benzedi ama ciddi anlamda hayattaki zorluklar sayesinde kendimizi geliştirme ihtiyacı duyuyoruz.)

Bu hedefe ulaşabilmek için binlerce kaynak, video, kitap, araştırma, makale ve benzer yayınları inceliyoruz ve

Türkiye’de İngilizce’yi En Doğru, En Kapsamlı ve En Kolay Nasıl Öğretebiliriz

üzerinde çalışıyoruz.  Yurtdışında yaşayan, ana dili İngilizce olan ve alanında uzman olan İngilizce öğretmenleriyle görüşüyoruz ve dil bilgisi, kelime, okuma, yazma, konuşma, dinleme, iş İngilizcesi, genel İngilizce, sınavlara yönelik İngilizce ve özel ilgi alanlarına yönelik İngilizce’yi Türkiye’de daha iyi ve daha kolay nasıl öğretebileceğimizi düşünüyoruz.

1 Haziran 2019‘da yeni nesil ofis konseptiyle adını duyuran Kolektif House Levent şubesinde ofisimizi açtık.  Aşağıdaki alanlar İngilizce’ye yönelik sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını içeriyor.

  • Kurumsal şirketlere İngilizce danışmanlık
  • Şirketlerin İngilizce seviye tespit sınavlarını hazırlamak ve çalışanlara (özellikle üst düzey yöneticilere yönelik) İngilizce eğitim paketleri tasarlamak
  • Üniversite öğrencilerine Koçluk & İngilizce eğitimi
  • Yetişkinlere hedeflerine yönelik İngilizce eğitimi
  • İlköğretim, ortaokul ve lise öğrencilerine özel ders
  • Türkiye’deki İngilizce sınavlarına yönelik eğitim ve koçluk

Ayrıca, Websitemiz, Facebook, Youtube, Twitter, Instagram ve LinkedIn  başta olmak üzere bir çok sosyal medya kanalımızda İngilizce öğrenmek isteyen herkese (her yaş ve seviyeye uygun) İngilizce öğretmeyi hedeflerimizin en başına yerleştirdik.

Üstelik bu çalışmanın büyük bir kısmını (sosyal medya) ÜCRETSİZ olarak sunmaya çalışıyoruz.  Böylece Türkiye’deki herkes bu eğitimlerden faydalanabilir ve İngilizce’sini geliştirebilir.

“ÜCRETSİZ Eğitimi Kim Neden Sunsun Ki?”

Hedefimiz tüm Türkiye’nin İngilizce’yi en iyi şekilde kullanabilmesidir.  Tam zamanlı olarak bu işe odaklandık.  Bizi sosyal medyadan takip edenlerden belli bir ücret almamaya çalışıyoruz.  Bunun için alternatif yollar araştırıyoruz.

Peki Ne Zamana Kadar Ücretsiz Eğitmeye Devam Edeceksiniz?

“Tepkiye Göre İlerleme” modunu takip edeceğiz.

Ne kadar çok takip edilirsek, o kadar çok içerik üreteceğiz.  Çünkü takip edilmek bize doğru yolda olduğumuzu gösterir.  Böylece takip edenler ücretsiz olarak daha fazla bilgiye ulaşabilecek.

Bu yüzden sosyal medya kanallarımızda sahte üye satın alma, like satın alma ve benzeri çalışmalara hiç girmedik.  Sıfırdan başlayarak büyümeye çalışacağız.

Bunun için web sitemize ne kadar çok üye olunursa, sosyal medya kanallarımızda (Facebook Page, Youtube, Instagram, TwitterLinkedIn vb) ne kadar çok takipçi olursa ve paylaştıklarımız ne kadar çok beğenilirse (Like), paylaşılırsa (Share) ve yorumlanırsa (Comment) o kadar çok paylaşımda bulunacağız ve bir çok alanda sıfır ücretle İngilizce’de en iyi dereceye kadar ilerlemene yardımcı olmaya çalışacağız.

Ayrıca Türkiye’deki en önemli sınavlar arasında olan IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL, YKS, LYS 5, AYT İngilizce, SAT, THY DLA, Üniversite Hazırlık Atlama Sınavları (Proficiency), GMAT vb sınavlara yönelik sıfırdan başlayıp düzenli çalışmalarla bu sınavlardan en iyi puanı almanı sağlayacak videolar da paylaşacağız.  Böylece İngilizce Eğitimi için belki de 1 kuruş harcamadan en zorlu sınavlardan istediğin puanı alabilecek seviyelere gelmiş olacaksın.

Yayınlarımız çoğunlukla Başlangıç seviyesine yönelik olacak çünkü yeni başlıyoruz (Haziran 2019).  Fakat üyelerimizin ve takipçilerimizin isteklerini dikkate alarak Orta seviye ve İleri seviyeye yönelik paylaşımlarımız da olacaktır.

SENDEN ÖNEMLİ BİR İSTEĞİMİZ OLACAK?

  • Web sitemize üye ol, paylaşımlarımıza yorum yap, sevdiğin paylaşımları çevrenle paylaş.  Böylece biz de sana daha iyi eğitim sunabilmek için nerelere odaklanacağımızı ve neleri iyi yaptığımızı görmüş olacağız.
  • Facebook – Youtube – Instagram – Twitter  LinkedIn hesaplarımıza üye ol, paylaşımlarımızı takip et, yorum yap, hoşuna giden post ve videoları beğen (like et) ve tanıdıklarınla paylaş.

KISACASI

Tom Cruise’un 1996’da baş rol oynadığı “Jerry Maguire” filminden alıntı yapmak istiyoruz.

Help me help you!

Türkçesi:

Sana yardımcı olabilmem için bana yardım et.  

Paylaşımlarımızı beğendiğin sürece doğru yolda olduğumuzu varsayarak daha kaliteli videolar sunmaya devam edeceğiz.

En kısa zamanda bizi etrafında “İngilizce’yi En Kolay Yolda Öğrenmek İsteyen” arkadaş, dost, akraba ve tanıdıklarınla paylaş.  Facebook, Whatsapp, vb iletişim kanalları yoluyla bizi arkadaşlarına tavsiye et.

Ufak Bir Not

Özel ders, grup dersi veya benzer yollarda bizden eğitim almak isteyen tüm arkadaşlarımıza 1 Temmuz 2019’a kadar çok yoğun olduğumuzu belirtmek isteriz.  1 Ağustos 2019 tarihinden itibaren (programımız önceden dolmadığı sürece) İstanbul Levent Kolektif House’daki ofisimizde özel ve grup derslerimize devam edeceğiz.

Bireysel ve grup derslerimiz her ayın başında planlandığı için, 1 Ağustos 2019 tarihinden itibaren ders almak istiyorsan şimdiden İLETİŞİM linkine tıklayarak, adın-soyadın, epostan, telefonun ve detaylı bilgiyi içeren isteğini yaz.  Telefonunu yazarsan, daha çabuk dönüş yaparız.

Bizden Bu Kadar.  Tanıştığımıza memnun olduk 🙂