BUCampus Nedir?

YOUTUBE KANALIMIZ için buraya tıkla.  

Youtube kanalımıza üye olursan neler öğreneceksin?

 • İngilizce dil bilgisi ile ilgili görüp görebileceğin en kapsamlı, bol alıştırmalı ve akılda kalıcı eğitim serisi.
 • İngilizce’de bilmen gereken en güncel kelimeler (telaffuz, anlam, kelime kökeni ve daha fazlası)
 • İngilizce genel bilgi yarışması (İngilizce hocalarını bile şaşırtacak bilgileri içeriyor)
 • Canlı yayınlarımızda İngilizce KONUŞMA pratiği yaparak, İngilizce konuşma seviyeni ciddi anlamda ilerletebileceksin.
 • Canlı yayınlarımıza katılarak hem İngilizce öğrenecek, İngilizce ile ilgili çok ilginç bilgiler öğrenecek ve aynı zamanda puan ve hediyeler kazanarak İngilizce öğrenirken hediye kazanma fırsatına da sahip olacaksın.

INSTAGRAM KANALIMIZ için buraya tıkla.  

Instagram kanalımıza üye olursan neler öğreneceksin?

 • İngilizce konuşma seviyeni ciddi anlamda geliştireceksin
 • How I Met Your Mother dizi serisiyle İngilizce’yi en güncel hayatta nasıl kullanıldığını görebileceksin
 • Canlı yayınlarımıza katılarak hem İngilizce öğrenecek, İngilizce ile ilgili çok ilginç bilgiler öğrenecek ve aynı zamanda puan ve hediyeler kazanarak İngilizce öğrenirken hediye kazanma fırsatına da sahip olacaksın.


BUCampus, Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği
mezunu, 20 yıl tecrübeli İngilizce Eğitmeni Hamit Hoca’nın kurduğu bir şirkettir.

Referanslarımızı görmek için lütfen bu linke tıkla.

İngilizce eğitimi dünya çapında en önemli eğitimler arasında görülüyor.  Türkiye’de on binlerce İngilizce öğretmeni tüm çabalarını ortaya koyarak bu işi hakkı ile yapmaya çalışıyor.  Türkiye’de 30 milyondan fazla kişi aktif olarak İngilizce öğrenmeye çalışıyor.

Biz de 2001 yılından beri İngilizce eğitimi üzerinde araştırmalar yapıyoruz, eğitiyoruz, eğitimlerimizden ders alıyoruz, eğitimimizi daha ileriye nasıl götürebileceğimize odaklanıyoruz ve hedefleri arasında İngilizce Öğrenmek olan kişilerin hedeflerine en kısa yolda nasıl ulaşabileceklerine odaklanıyoruz.

Amacımız Türkiye’deki İngilizce eğitim kalitesini artırmaktır.  Hedef çok büyük ve zor ama zoru hedeflemeyen hep sıradan işlerle uğraşmaya mahkumdur.  (Polat Alemdar’ın “Sonunu düşünen kahraman olamaz!” lafına benzedi ama ciddi anlamda hayattaki zorluklar sayesinde kendimizi geliştirme ihtiyacı duyuyoruz.)

Bu hedefe ulaşabilmek için binlerce kaynak, video, kitap, araştırma, makale ve benzer yayınları inceliyoruz ve

Türkiye’de İngilizce’yi En Doğru, En Kapsamlı ve En Kolay Nasıl Öğretebiliriz

üzerinde çalışıyoruz.  Yurtdışında yaşayan, ana dili İngilizce olan ve alanında uzman olan İngilizce öğretmenleriyle görüşüyoruz ve dil bilgisi, kelime, okuma, yazma, konuşma, dinleme, iş İngilizcesi, genel İngilizce, sınavlara yönelik İngilizce ve özel ilgi alanlarına yönelik İngilizce’yi Türkiye’de daha iyi ve daha kolay nasıl öğretebileceğimize odaklanıyoruz.

1 Nisan 2020‘da Youtube ve Instagram kanallarımıza yoğunlaştık.

 • Youtube ve Instagram kanallarımızda CANLI yayınlar düzenleyerek 1000’lerce kişinin İngilizcelerini geliştirmelerine yardımcı olmaya çalıştık.
 • Grammar 101 kitabımızı yayınladık.
 • Kurumsal şirketlere İngilizce danışmanlık yapmaya başladık.
 • Şirketlerin İngilizce seviye tespit sınavlarını hazırlamak ve çalışanlara (özellikle üst düzey yöneticilere yönelik) İngilizce eğitim paketleri tasarladık.
 • Üniversite öğrencilerine Koçluk & İngilizce eğitimi vermeye başladık.
 • Yetişkinlere hedeflerine yönelik İngilizce eğitimi vermeye başladık.
 • İlköğretim, ortaokul ve lise öğrencilerine özel ders vermeye başladık.
 • Türkiye’deki İngilizce sınavlarına yönelik eğitim ve koçluk hizmetleri vermeye başladık.

Ayrıca, Websitemiz , Youtube ve Instagram kanallarımızda İngilizce öğrenmek isteyen herkese (her yaş ve seviyeye uygun) İngilizce öğretmeye çalışarak en güncel bilgilerle canlı yayınlar ve kitaplarla İngilizce öğretmeye çalışıyoruz.

Üstelik bu çalışmanın büyük bir kısmını (sosyal medya) ÜCRETSİZ olarak sunmaya çalışıyoruz.  Böylece Türkiye’deki herkes bu eğitimlerden faydalanabilir ve İngilizce’sini geliştirebilir.

“ÜCRETSİZ Eğitimi Kim Neden Sunsun Ki?”

Hedefimiz tüm Türkiye’nin İngilizce’yi en iyi şekilde kullanabilmesidir.  Tam zamanlı olarak bu işe odaklandık.  Bizi sosyal medyadan takip edenlerden belli bir ücret almamaya çalışıyoruz.  Bunun için alternatif yollar araştırıyoruz (reklam, sponsorluk, ürün yerleştirme, ürün tanıtımı vb.)

Bu yüzden sosyal medya kanallarımızda sahte üye satın alma, like satın alma ve benzeri çalışmalara hiç girmedik.  Sıfırdan başladık ve büyümeye çalışıyoruz.

Bunun için sosyal medya kanallarımızda (Youtube ve Instagram) ne kadar çok takipçi olursa ve paylaştıklarımız ne kadar çok beğenilirse (Like), paylaşılırsa (Share) ve yorumlanırsa (Comment) o kadar çok paylaşımda bulunacağız ve bir çok alanda sıfır ücretle İngilizce’de en iyi dereceye kadar ilerlemene yardımcı olmaya çalışacağız.

GÜNCEL:  1 Haziran 2020

Youtube:  4300 üye

Instagram:  18,500 üye

Ayrıca Türkiye’deki en önemli sınavlar arasında olan IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL, YKS, LYS 5, AYT İngilizce, SAT, THY DLA, Üniversite Hazırlık Atlama Sınavları (Proficiency), GMAT vb sınavlara yönelik sıfırdan başlayıp düzenli çalışmalarla bu sınavlardan en iyi puanı almanı sağlayacak videolar da paylaşıyoruz.

Böylece İngilizce Eğitimi için belki de 1 kuruş harcamadan en zorlu sınavlardan istediğin puanı alabilecek seviyelere gelmiş olacaksın.

Yayınlarımız çoğunlukla Başlangıç seviyesine yönelik olacak çünkü yeni başladık.  Nisan 2020 tarihinde Instagram’daki takipçilerimize yaptığımız anket sonucunda “Türkiye’deki En Kapsamlı İngilizce Eğitim” serisini başlatmaya karar verdik.  Detaylı bilgi için bu linke tıkla ve yazıyı oku.

SENDEN ÖNEMLİ BİR İSTEĞİMİZ OLACAK?

 • Youtube ve Instagram hesaplarımıza üye ol, paylaşımlarımızı takip et, yorum yap, hoşuna giden post ve videoları beğen (like et) ve tanıdıklarınla paylaş.

KISACASI

Tom Cruise’un 1996’da baş rol oynadığı “Jerry Maguire” filminden alıntı yapmak istiyoruz.

Help me help you!

Türkçesi:

Sana yardımcı olabilmem için bana yardım et.  

Paylaşımlarımızı beğendiğin sürece doğru yolda olduğumuzu varsayarak daha kaliteli videolar sunmaya devam edeceğiz.

En kısa zamanda bizi etrafında “İngilizce’yi En Kolay Yolda Öğrenmek İsteyen” arkadaş, dost, akraba ve tanıdıklarınla paylaş.  Facebook, Whatsapp, vb iletişim kanalları yoluyla bizi arkadaşlarına tavsiye et.

Ufak Bir Not

Özel ders, grup dersi veya benzer yollarda bizden eğitim almak isteyen tüm arkadaşlarımıza gerçekten çok yoğun olduğumuzu belirtmek isteriz.  Bireysel ve grup derslerimiz her ayın başında planlanıyor.  Şu anda (1 Haziran 2020 tarihinde) derslerimizin hepsi dolmuştur.

Adın-soyadın, e-postan, telefonun ve detaylı bilgiyi içeren isteğini yaz ve Instagram kanalımızdan bize özelden mesaj at.  Veya hamit.can@bucampus.com adresimize mail gönder.  Telefonunu yazarsan, daha çabuk dönüş yaparız.  Bu mailleri inceleyip, aciliyet durumuna göre özel veya grup derslerimize dahil etme ihtimalini inceleyeceğiz.

Bizden Bu Kadar.  Tanıştığımıza memnun olduk 🙂