BUCampus Nedir?

YOUTUBE KANALIMIZ için buraya tıkla.  

“İngilizce’nin Sırrı Çözüldü!  Neden Öğrenemiyorsun?  Çözüm Burada!”oynatma listesinde sıfırdan İngilizce’ye başlayıp dünyadaki en zor İngilizce sınavlarında bile 100 üzerinden 100 alabilecek seviyeye gelebilirsin.  Konuşma, dinleme, okuma, yazma, telaffuz, kelime, sınav taktikleri vb her türlü bilgiye tek bir oynatma listesinden ulaşabilirsin.

INSTAGRAM KANALIMIZ için buraya tıkla.  

“Günlük İngilizce İfadeler” ve “Günlük İngilizce Argo” serileri için mutlaka takip etmen gereken bir hesap.  Böylece hem konuşmanı geliştirirsin hem de izleyeceğin İngilizce film, dizi ve videolardaki bir çok ifadeyi öğrenmiş olursun ve izleyeceklerini daha iyi anlamaya başlayacaksın.BUCampus, Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği
mezunu, 19 yıl tecrübeli İngilizce Koçu Hamit Hoca’nın kurduğu bir şirkettir.

Referanslarımızı görmek için lütfen bu linke tıkla.

İngilizce eğitimi dünya çapında en önemli eğitimler arasında görülüyor.  Türkiye’de on binlerce İngilizce öğretmeni tüm çabalarını ortaya koyarak bu işi hakkı ile yapmaya çalışıyor.  Türkiye’de 10 milyondan fazla kişi aktif olarak İngilizce öğrenmeye çalışıyor.

Biz de 2001 yılından beri İngilizce eğitimi üzerinde araştırmalar yapıyoruz, eğitiyoruz, eğitimlerimizden ders alıyoruz, eğitimimizi daha ileriye nasıl götürebileceğimize odaklanıyoruz ve hedefleri arasında İngilizce Öğrenmek olan kişilerin hedeflerine en kısa yolda nasıl ulaşabileceklerine odaklanıyoruz.

Amacımız Türkiye’deki İngilizce eğitim kalitesini artırmaktır.  Hedef çok büyük ve zor ama zoru hedeflemeyen hep sıradan işlerle uğraşmaya mahkumdur.  (Polat Alemdar’ın “Sonunu düşünen kahraman olamaz!” lafına benzedi ama ciddi anlamda hayattaki zorluklar sayesinde kendimizi geliştirme ihtiyacı duyuyoruz.)

Bu hedefe ulaşabilmek için binlerce kaynak, video, kitap, araştırma, makale ve benzer yayınları inceliyoruz ve

Türkiye’de İngilizce’yi En Doğru, En Kapsamlı ve En Kolay Nasıl Öğretebiliriz

üzerinde çalışıyoruz.  Yurtdışında yaşayan, ana dili İngilizce olan ve alanında uzman olan İngilizce öğretmenleriyle görüşüyoruz ve dil bilgisi, kelime, okuma, yazma, konuşma, dinleme, iş İngilizcesi, genel İngilizce, sınavlara yönelik İngilizce ve özel ilgi alanlarına yönelik İngilizce’yi Türkiye’de daha iyi ve daha kolay nasıl öğretebileceğimize odaklanıyoruz.

1 Haziran 2019‘da yeni nesil ofis konseptiyle adını duyuran Kolektif House Levent şubesinde ofisimizi açtık.  Aşağıdaki alanlar İngilizce’ye yönelik sunduğumuz hizmetlerin bir kısmını içeriyor.

  • Kurumsal şirketlere İngilizce danışmanlık
  • Şirketlerin İngilizce seviye tespit sınavlarını hazırlamak ve çalışanlara (özellikle üst düzey yöneticilere yönelik) İngilizce eğitim paketleri tasarlamak
  • Üniversite öğrencilerine Koçluk & İngilizce eğitimi
  • Yetişkinlere hedeflerine yönelik İngilizce eğitimi
  • İlköğretim, ortaokul ve lise öğrencilerine özel ders
  • Türkiye’deki İngilizce sınavlarına yönelik eğitim ve koçluk

Ayrıca, Websitemiz , Youtube ve Instagram kanallarımızda İngilizce öğrenmek isteyen herkese (her yaş ve seviyeye uygun) İngilizce öğretmeyi hedeflerimizin en başına yerleştirdik.

Üstelik bu çalışmanın büyük bir kısmını (sosyal medya) ÜCRETSİZ olarak sunmaya çalışıyoruz.  Böylece Türkiye’deki herkes bu eğitimlerden faydalanabilir ve İngilizce’sini geliştirebilir.

“ÜCRETSİZ Eğitimi Kim Neden Sunsun Ki?”

Hedefimiz tüm Türkiye’nin İngilizce’yi en iyi şekilde kullanabilmesidir.  Tam zamanlı olarak bu işe odaklandık.  Bizi sosyal medyadan takip edenlerden belli bir ücret almamaya çalışıyoruz.  Bunun için alternatif yollar araştırıyoruz (reklam, sponsorluk, ürün yerleştirme, ürün tanıtımı vb.)

Peki Ne Zamana Kadar Ücretsiz Eğitmeye Devam Edeceksiniz?

“Tepkiye Göre İlerleme” modunu takip edeceğiz.

Ne kadar çok takip edilirsek, o kadar çok içerik üreteceğiz.  Çünkü takip edilmek bize doğru yolda olduğumuzu gösterir.  Böylece takip edenler ücretsiz olarak daha fazla bilgiye ulaşabilecek.

Bu yüzden sosyal medya kanallarımızda sahte üye satın alma, like satın alma ve benzeri çalışmalara hiç girmedik.  Sıfırdan başladık ve büyümeye çalışıyoruz.

Bunun için sosyal medya kanallarımızda (Youtube ve Instagram) ne kadar çok takipçi olursa ve paylaştıklarımız ne kadar çok beğenilirse (Like), paylaşılırsa (Share) ve yorumlanırsa (Comment) o kadar çok paylaşımda bulunacağız ve bir çok alanda sıfır ücretle İngilizce’de en iyi dereceye kadar ilerlemene yardımcı olmaya çalışacağız.

Ayrıca Türkiye’deki en önemli sınavlar arasında olan IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL, YKS, LYS 5, AYT İngilizce, SAT, THY DLA, Üniversite Hazırlık Atlama Sınavları (Proficiency), GMAT vb sınavlara yönelik sıfırdan başlayıp düzenli çalışmalarla bu sınavlardan en iyi puanı almanı sağlayacak videolar da paylaşıyoruz.  Böylece İngilizce Eğitimi için belki de 1 kuruş harcamadan en zorlu sınavlardan istediğin puanı alabilecek seviyelere gelmiş olacaksın.

Yayınlarımız çoğunlukla Başlangıç seviyesine yönelik olacak çünkü yeni başladı.  Ekim 2019 tarihinde Instagram’daki takipçilerimize yaptığımız anket sonucunda “Türkiye’deki En Kapsamlı İngilizce Eğitim” serisini başlatmaya karar verdik.  Detaylı bilgi için bu linke tıkla ve yazıyı oku.

SENDEN ÖNEMLİ BİR İSTEĞİMİZ OLACAK?

  • Youtube ve Instagram hesaplarımıza üye ol, paylaşımlarımızı takip et, yorum yap, hoşuna giden post ve videoları beğen (like et) ve tanıdıklarınla paylaş.

KISACASI

Tom Cruise’un 1996’da baş rol oynadığı “Jerry Maguire” filminden alıntı yapmak istiyoruz.

Help me help you!

Türkçesi:

Sana yardımcı olabilmem için bana yardım et.  

Paylaşımlarımızı beğendiğin sürece doğru yolda olduğumuzu varsayarak daha kaliteli videolar sunmaya devam edeceğiz.

En kısa zamanda bizi etrafında “İngilizce’yi En Kolay Yolda Öğrenmek İsteyen” arkadaş, dost, akraba ve tanıdıklarınla paylaş.  Facebook, Whatsapp, vb iletişim kanalları yoluyla bizi arkadaşlarına tavsiye et.

Ufak Bir Not

Özel ders, grup dersi veya benzer yollarda bizden eğitim almak isteyen tüm arkadaşlarımıza gerçekten çok yoğun olduğumuzu belirtmek isteriz.  Bireysel ve grup derslerimiz her ayın başında planlandığı için, her ayın başında ders almak istediğin bir sonraki ay  için şimdiden bizimle iletişime geç.  Adın-soyadın, e-postan, telefonun ve detaylı bilgiyi içeren isteğini yaz ve Instagram kanalımızdan bize DM’den (özelden mesaj at) ulaş.  Veya info@bucampus.com adresimize mail gönder.  Telefonunu yazarsan, daha çabuk dönüş yaparız.

Bizden Bu Kadar.  Tanıştığımıza memnun olduk 🙂