BUCampus Nedir?

Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunu, 20 yıl tecrübeli hocaların kurduğu bir kurumdur.

İngilizce eğitimi dünya çapında en önemli eğitimler arasında görülmektedir.  Türkiye’de on binlerce İngilizce öğretmeni tüm çabalarını ortaya koyarak bu işi hakkı ile yapmaya çalışmaktadır.  Türkiye’de 20 milyondan fazla kişi aktif olarak İngilizce öğrenmeye çalışmaktadır.

Biz de 2000 yılından beri İngilizce eğitimi üzerinde araştırmalar yapıyoruz, eğitiyoruz, eğitimlerimizden ders alıyoruz, eğitimimizi daha ileriye nasıl götürebileceğimize odaklanıyoruz ve hedefleri arasında İngilizce Öğrenmek olan kişilerin hedeflerine en kısa yolda nasıl ulaşabilecekleri üzerinde çalışmalar yürütüyoruz.

Bizim amacımız Türkiye’de İngilizce’yi bilmeyen bir kişinin bile kalmaması.  Hedef çok büyük ve zor ama zoru hedeflemeyen hep sıradan işlerle uğraşmaya mahkumdur.

Bu hedefe ulaşabilmek için binlerce kaynak, video, kitap, araştırma, makale ve benzer yayınları inceliyoruz ve

Türkiye’de İngilizce’yi En Doğru ve En Kolay Nasıl Öğretebiliriz

üzerinde çalışıyoruz.  Yurtdışında yaşayan, ana dili İngilizce olan ve alanında uzman olan İngilizce öğretmenleriyle görüşüyoruz ve dil bilgisi, kelime, okuma, yazma, konuşma, dinleme, iş İngilizcesi, genel İngilizce, sınavlara yönelik İngilizce ve özel ilgi alanlarına yönelik İngilizce’yi Türkiye’de daha iyi ve daha kolay nasıl öğretebiliriz üzerinde çalışmalar yürütüyoruz.

Haziran 2019‘de açmayı hedeflediğimiz ve şu anda altyapı çalışmalarına başladığımız Websitemiz, Facebook, Youtube, Twitter, Instagram başta olmak üzere bir çok sosyal medya kanallarımızda İngilizce öğrenmek isteyen herkese (yaş ve eğitim seviyesi farketmeksizin) İngilizce öğretmeyi hedeflerimizin en başına yerleştirdik.

Üstelik bu çalışmanın büyük bir kısmını ÜCRETSİZ olarak sunmaya çalışıyoruz.  Böylece Türkiye’deki herkes ücretsiz bir şekilde bu eğitimlerden faydalanabilir ve İngilizce’sini geliştirebilir.

“ÜCRETSİZ Eğitimi Kim Neden Sunsun Ki?”

Hedefimiz tüm Türkiye’nin İngilizce’yi en iyi şekilde kullanabilmesidir.  Tam zamanlı olarak bu işe odaklandık.  Biz de bizi sosyal medyadan takip edenlerden belli bir ücret almak yerine, bu ücreti reklam vermek isteyen kurumlardan karşılamayı uygun gördük.  Bu yüzden videolarımızda viral reklam görebilirsiniz 🙂

Peki Ne Zamana Kadar Ücretsiz Eğitmeye Devam Edeceksiniz?

“Tepkiye Göre İlerleme” modunu takip edeceğiz.

Ne kadar çok takip edilirsek, o kadar çok içerik üreteceğiz.  Böylece takip edenler ücretsiz olarak daha fazla bilgiye ulaşacak ve biz de reklam yoluyla çalışmalarımızın karşılığını elde edeceğiz.

Bunun için web sitemize ne kadar çok üye olunursa, sosyal medya kanallarımızda (Facebook Page, Youtube, Instagram, Twitter vb) ne kadar çok takipçi olursa ve paylaştıklarımız ne kadar çok Like (beğenme), Comment (yorum) ve Share (paylaşım) alırsa o kadar çok paylaşımda bulunacağız ve bir çok alanda sıfır ücretle en iyi dereceye kadar ilerlemenize yardımcı olmaya çalışacağız.

Ayrıca Türkiye’deki en önemli sınavlar arasında olan IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL, YKS, LYS 5, SAT, THY DLA, Üniversite Hazırlık Atlama Sınavları (Proficiency) vb sınavlara yönelik sıfırdan başlayıp düzenli çalışmayla bu sınavlardan en iyi puanı almanızı sağlayacak videolar da paylaşacağız.  Böylece İngilizce Eğitimi için belki de 1 kuruş harcamadan en zorlu sınavlardan istediğiniz puanı alabilecek seviyelere gelmiş olacaksınız.

Yayınlarımız çoğunlukla Başlangıç seviyesine yönelik olacak çünkü yeni başlıyoruz (Haziran 2019).  Fakat Orta seviye ve İleri seviyeye yönelik paylaşımlarımız da olacaktır.  Zaman ilerledikçe videolarımız daha ileri seviyelere ulaşacaktır.

SİZDEN ÖNEMLİ BİR İSTEĞİMİZ OLACAK?

  • Web sitemize üye olun, paylaşımlarımıza yorum yapın, sevdiğiniz paylaşımları paylaşın.  Böylece biz de size daha iyi eğitim sunabilmek için nerelere odaklanacağımızı ve neleri iyi yaptığımızı görmüş olacağız.
  • Facebook – Youtube – Instagram – Twitter  hesaplarımıza üye olun, paylaşımlarımızı takip edin, yorum yapın beğendiğinizi like edin ve tanıdıklarınızla paylaşın.

KISACASI

Tom Cruise’un 1996’da baş rol oynadığı “Jerry Maguire” filminden alıntı yapmak istiyoruz.

Help us help you!

Türkçesi:

Size daha iyi hizmet sunabilmemiz için bize yardımcı olun!

Paylaşımlarımızı beğendiğiniz sürece (beğenmiyorsanız lütfen takip etmeyin, like atmayın, paylaşmayın) size daha iyi ve daha kaliteli videolar sunmaya devam edeceğiz.

En kısa zamanda bizi etrafınızdaki “İngilizce’yi En Kolay Yolda Öğrenmek İsteyen” arkadaş, dost, akraba ve tanıdıklarınızla paylaşın.  Facebook, Whatsapp, vb iletişim kanalları yoluyla bizi arkadaşlarınıza tavsiye edin.

Ufak Bir Not

Özel ders, grup dersi veya benzer yollarda bizden eğitim almak isteyen tüm arkadaşlarımıza 1 Haziran 2019’a kadar çok yoğun olduğumuzu belirtmek isteriz.  1 Haziran 2019 tarihinden itibaren (programımız önceden dolmadığı sürece) İstanbul Levent Kolektif House’daki ofisimizde özel ve grup derslerimize devam edeceğiz.

Bireysel ve grup derslerimiz aylık olarak devam ettiği için, 1 Haziran 2019 tarihinden itibaren ders almak isteyenler lütfen şimdiden 05525599959 Whatsapp üzerinden ders gün ve saatı ayırsınlar.