Kendin için, çocuğun, kardeşin, arkadaşın veya bir tanıdığın için doğru sistem arayışındasın.

Eğitimde neden sıkıntı yaşıyorsun?  

Derslerinde neden başarısızsın?  

Okulunu neden sevmiyorsun?  

Okuldaki arkadaşlarınla neden iyi geçinemiyorsun?  

Okulda veya normal hayatta neden kendini geliştiremiyorsun? 

Lisedesin ve hangi üniversiteye gitmek istediğini bilmiyorsun.  Ya da biliyorsun ama senin için doğru üniversite olup olmadığını bilmiyorsun.

Üniversitede hangi bölümü okuyacağını bilmiyorsun.  Doğru bölümü bulmak için kendini biraz daha tanımak ve hangi bölümlerin tam senin için uygun olduğunu bulmak istiyorsun.

Kısacası eğitim ve gelişimin için bir arayış içerisindesin.  İşte Eğitim Koçluğu (bir başka adıyla Öğrenci Koçluğu) tam senlik.

Bazıları 1 seansta bazıları ise 5 seansta ne yapacaklarını ve hangi adımları takip etmeleri gerektiğini belirlemiş oluyorlar.  

Sen de Eğitim Koçluğu almak istersen aşağıdaki formu doldur.  Formunu inceledikten sonra seni arayıp çalışmalara başlarız.

Bilmen gereken bir konu daha var: fiyat.  Telefonda fiyatı sorduğunda “Önce sizin ihtiyaçlarınıza bakalım, fiyat önemli değil siz nereye varmak istiyorsunuz?” gibi cümleler kurmak yerine, fiyatı buraya yazmayı uygun gördük : )

1. Kategori:

1 seans = 300TL* --> Hamit CAN (İngilizce ve Motivasyon koçluğu) – 1 Eylül 2021 tarihine kadar dolu.

2. Kategori:

1 seans = 300TL* --> bucampus koçları

Yukarıdaki fiyatlar 1 kişi için geçerlidir.  Grup koçluğu için her ekstra kişi için kişi başı +20TL eklenecek.

* ÖNEMLİ NOT 1:  fiyatlara KDV dahil değildir. 

* ÖNEMLİ NOT 2:  1 seans = 30dk

* ÖNEMLİ NOT 3:  Tüm fiyatlar online seanslar için verilmiştir.  Yüz yüze seans talebinde, uygun koç bulunursa aynı ücret ile yüz yüze seans alabilirisin.  Uygun bir koç bulunmaz ise, sana tekrar ulaşıyoruz ve yeni bir paket teklifinde bulunuyoruz.  Uygun görürlürse çalışmalara başlıyoruz.

* ÖNEMLİ NOT 4: Normal şartlarda ister 1 seans, ister 1000 seans al, fiyat aynı oluyor.

bucampus web sitesinden “Action Taker, Inspired veya Winner üyelik paketleri aldıysan, indirimler aşağıdaki gibi olacak.  

İndirimler sadece üye olduğun ay içerisinde geçerli olacak.  Örneğin:  Şubat ayında üyelik paketi aldıysan ve almak istediğin özel seanslar Şubat, Mart ve Nisan aylarında devam edecekse, sadece Şubat ayı için indirim uygulanıyor.  İndirimin devam etmesini istersen, Mart ve Nisan aylarında da “Action Taker, Inspired veya Winner” üyeliğini devam ettirmen lazım.

  • Action Taker:  her seans için -50TL indirim uygulanıyor.
  • Inspired:  her seans için -100TL indirim uygulanıyor.
  • Winner: her seans için -150TL indirim uygulanıyor.

Grup koçluğu için, grubunuzdaki bir kişi bucampus web sitesinden “Action Taker, Inspired veya Winner üyelik paketleri aldıysa, yukarıdaki indirimler uygulanacak.

Örnek verelim:  3 kişisiniz ve Haziran ayı içerisinde 4 seans almak istiyorsunuz.  Gruptan birisi Winner üyesi.    

Normal fiyat 300 yerine 150TL.  Ekstra 3 kişi olduğu için 60TL.

150 + 60 = 210TL = 1 seans 210 / 4 = 52,5TL (kişi başı seans ücreti)

Şimdi başlamaya ne dersin?

Seanslara hemen başlamak için veya ekstra sorularınıza cevap bulmak için aşağıdaki bilgileri bize gönderiniz.  En kısa sürede sizi arayacağız.

Hamit CAN