İngilizce

Bir an önce İngilizce konuşmak, bir sınavı geçmek veya işin ile ilgili materyalleri anlamak istiyorsun.  Ama nereden başlayacağını veya hangi adımları takip edeceğini bilmiyorsun.

İşte İngilizce Koçluğu tam da bu sorununu çözmek için var.  Bazıları 1 seansta bazıları ise 5 seansta ne yapacaklarını ve hangi adımları takip etmeleri gerektiğini belirlemiş oluyorlar.  

Sen de İngilizce Koçluğu almak istersen aşağıdaki formu doldur.  Formunu inceledikten sonra seni arayıp çalışmalara başlarız.

Bilmen gereken bir konu daha var: fiyat.  Telefonda fiyatı sorduğunda “Önce sizin ihtiyaçlarınıza bakalım, fiyat önemli değil siz nereye varmak istiyorsunuz?” gibi cümleler kurmak yerine, fiyatı buraya yazmayı uygun gördük : )

1. Kategori:

1 seans = 300TL* Hamit CAN (İngilizce ve Motivasyon Koçluğu) – 1 Eylül 2021 tarihine kadar dolu.

2. Kategori:

1 seans = 280TL* bucampus koçları

* ÖNEMLİ NOT 1:  

Fiyatlara KDV dahil değildir.  

* ÖNEMLİ NOT 2:  

Tüm fiyatlar online seanslar için verilmiştir.  Yüz yüze seans talebinde, uygun koç bulunursa aynı ücret ile yüz yüze seans alabilirisin.  Uygun bir koç bulunmaz ise, sana tekrar ulaşıyoruz ve yeni bir paket teklifinde bulunuyoruz.  Uygun görürlürse çalışmalara başlıyoruz.

* ÖNEMLİ NOT 3: 

bucampus web sitesinden “Inspired veya Winner üyelik paketlerinden birini aldıysan, daha uygun fiyat ile seansları alabilirsin. 

Uygun fiyatlar sadece üye olduğun ay içerisinde geçerli olacak. 

Inspired:  her seans için 75TL daha az ödüyorsun.

Winner: her seans için 150TL daha az ödüyorsun.

Grup koçluğu için her ekstra kişi için +20TL eklenecek.

Grubunuzdaki bir kişi bucampus web sitesinden “Inspired veya Winner üyelik paketlerinden birini aldıysa, yukarıdaki daha uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Örnek verelim:  3 kişisiniz ve Haziran ayı içerisinde 4 seans almak istiyorsunuz.  Gruptan birisi Winner üyesi.    

Normal fiyat 280TL yerine 130TL.  Ekstra 3 kişi olduğu için 60TL ekleyeceğiz.

130 + 60 = 190TL = 1 seans

190 / 4 = 47,5TL (kişi başı seans ücreti)

Şimdi başlamaya ne dersin?

Seanslara hemen başlamak için veya ekstra sorularınıza cevap bulmak için aşağıdaki bilgileri bize gönderiniz.  En kısa sürede sizi arayacağız.

Hamit CAN