Esmanur Başel – Boğaziçi Üniversitesi Proficiency (Listening, Reading, Writing)

Başarısız geçen Haziran ve Ağustos sınavlarından sonra Eylül sınavına çok kısa bir süre vardı ve ben kendi kendime yapamayacağımı çok iyi biliyordum.

On gün kadar kısa bir süre için üç birimden de ders almak kulağa pek mantıklı gelmese de şansımı Hamit Hoca’dan yana denemek istedim belki bir bölümden kurtulurum düşüncesiyle.  İyi ki de denemişim.

İlk günden itibaren güzel bir enerjiyle karşıladı Hamit Hoca bizi.  Listening ve Reading  için verdiği materyaller çok iyiydi ve her şeyi tek tek inceledik söylediği her şeyi yaptım ve yazdım.

Writing için de aynı şekilde söylediklerini ve ödevleri tamamladım.

Bunlar gerçekten çok işe yarayan verimli çalışmalardı.  Olur mu olmaz mı diye düşünürken Hamit Hoca bana olumlu düşüncelerle destek verdi.

Sınav sonucumu gördüğümde resmen inanamadım üçünü de geçmiştim.

Hamit Hoca’nın derslerine katılıp dediklerini harfiyen yaparsanız sınav sonucu size kahkaha attıracaktır 🙂  B ile geçtim.


“Esmanur Başel Boğaziçi Üniversitesi İlöğretim Matematik Öğretmenliği Hazırlık Başlangıç üstü seviyesi (Pre-Intermediate) öğrencisiydi.

Eylül 2017 tarihindeki Boğaziçi Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı için Dinleme (Listening), Okuma (Reading) ve Yazma (Writing) dersi yaptık.

Benden önceki sınav notu F3 idi.  Beraber ders yaptıktan sonra sınavı başarı ile geçti”

Hamit CAN

0 responses on "Esmanur Başel - Boğaziçi Üniversitesi Proficiency (Listening, Reading, Writing)"

Leave a Message

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X