Murat Şahin Kılıç – Boğaziçi Üniversitesi Proficiency (Reading, Writing)

Kursa gitme olayı bana hep sıkıcı gelmiştir.  Sevmem ben kurs murs ya hiç bana göre değil.  Sıkıcı insan toplulukları olarak görürdüm.

Hamit Hoca’dan ders almaya gittiğimde de tabi böyle gittim sıkıla sıkıla malum alışmışım sıkıcı yerlere.  Daha sonradan fark ettim ki adam hem eğlenceli hem benim yaşıma inebiliyor hem de biliyor oh daha ne olsun.

Zaten ortam güzeldi.  Özellikle beleş çikolata yemek, kahve içmek ve o rahat koltukta sabah olmayan dersim için gelip uyumak.

Tabi böyle eğlenceli aktivitelerin yanında sürekli artan bir tempoyla da sınava hazırlandık.  Ödevleri yapmadım ne yalan soylim sevmem yapmayı da ama kendi eksiğimi görmemi sağladığından -ki bu kelime oluyor- Hamit Hoca sayesinde eksiklerimi kapattım.

Sadece Profu geçmekle kalmadım aynı zamanda hem sosyal olarak geliştim hem de bir sürü arkadaş edindim.

Belki de Hamit Hoca’yı en iyi yapan şey öğretmenlik sıfatının yanında dost sıfatını hiç bekletmeden insanlara gösterebilmesidir.


“Murat Şahin Kılıç Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri (CET) Hazırlık Başlangıç üstü seviyesi (Pre-Intermediate) öğrencisiydi.

Haziran 2017 tarihindeki Boğaziçi Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı için Okuma (Reading) ve Yazma (Writing) dersi yaptık.

Benden önceki sınav notu F2 idi.  Beraber ders yaptıktan sonra sınavı başarı ile geçti”

Hamit CAN

0 responses on "Murat Şahin Kılıç - Boğaziçi Üniversitesi Proficiency (Reading, Writing)"

Leave a Message

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X