Motivasyon

 

Hayatında yapmak istediğin birçok şey var.  Ancak sürekli dönüp dolaşıp aynı yere geliyorsun ve sürekli kendini eksik hissediyorsun.  Bu sebeple motivasyonun yerle bir oluyor.

Motivasyonunu tekrar en üst seviyeye çıkarmak için bir arayış içindesin.  İşte tam şu anda senin için en iyi çözüm Motivasyon Koçluğu.

Bazıları 1 seansta bazıları ise 5 seansta neden ilerleyemediklerini, neden motivasyonlarının eksik olduğunu ve motivasyonlarını en üst düzeyde tutmak için neler yapmaları gerektiğini keşfediyorlar.  

Sen de Motivasyon Koçluğu almak istersen aşağıdaki formu doldur.  Formunu inceledikten sonra seni arayıp çalışmalara başlarız.

Bilmen gereken bir konu daha var: fiyat.  Telefonda fiyatı sorduğunda “Önce sizin ihtiyaçlarınıza bakalım, fiyat önemli değil siz nereye varmak istiyorsunuz?” gibi cümleler kurmak yerine, fiyatı buraya yazmayı uygun gördük : )

 

1. Kategori:

1 seans = 300TL* --> Hamit CAN ( Motivasyon koçluğu ) – 1 Eylül 2021 tarihine kadar dolu.

2. Kategori:

1 seans = 300TL* --> bucampus koçları

Yukarıdaki fiyatlar 1 kişi için geçerlidir.  Grup koçluğu için her ekstra kişi için kişi başı +20TL eklenecek.

* ÖNEMLİ NOT 1:  fiyatlara KDV dahil değildir. 

* ÖNEMLİ NOT 2:  1 seans = 30dk

* ÖNEMLİ NOT 3:  Tüm fiyatlar online seanslar için verilmiştir.  Yüz yüze seans talebinde, uygun koç bulunursa aynı ücret ile yüz yüze seans alabilirisin.  Uygun bir koç bulunmaz ise, sana tekrar ulaşıyoruz ve yeni bir paket teklifinde bulunuyoruz.  Uygun görürlürse çalışmalara başlıyoruz.

* ÖNEMLİ NOT 4: Normal şartlarda ister 1 seans, ister 1000 seans al, fiyat aynı oluyor.

bucampus web sitesinden “Action Taker, Inspired veya Winner üyelik paketleri aldıysan, indirimler aşağıdaki gibi olacak.  

İndirimler sadece üye olduğun ay içerisinde geçerli olacak.  Örneğin:  Şubat ayında üyelik paketi aldıysan ve almak istediğin özel seanslar Şubat, Mart ve Nisan aylarında devam edecekse, sadece Şubat ayı için indirim uygulanıyor.  İndirimin devam etmesini istersen, Mart ve Nisan aylarında da “Action Taker, Inspired veya Winner” üyeliğini devam ettirmen lazım.

  • Action Taker:  her seans için -50TL indirim uygulanıyor.
  • Inspired:  her seans için -100TL indirim uygulanıyor.
  • Winner: her seans için -150TL indirim uygulanıyor.

Grup koçluğu için, grubunuzdaki bir kişi bucampus web sitesinden “Action Taker, Inspired veya Winner üyelik paketleri aldıysa, yukarıdaki indirimler uygulanacak.

Örnek verelim:  3 kişisiniz ve Haziran ayı içerisinde 4 seans almak istiyorsunuz.  Gruptan birisi Winner üyesi.    

Normal fiyat 300 yerine 150TL.  Ekstra 3 kişi olduğu için 60TL.

150 + 60 = 210TL = 1 seans 210 / 4 = 52,5TL (kişi başı seans ücreti)

Şimdi başlamaya ne dersin?

Seanslara hemen başlamak için veya ekstra sorularınıza cevap bulmak için aşağıdaki bilgileri bize gönderiniz.  En kısa sürede sizi arayacağız.

Hamit CAN