Sıfırdan İngilizce Serisi

İçerikte neler var?

1- her konu ile ilgili video

Dil bilgisi konuları çok ama çok kolay anlaşılır şekilde anlatılıyor.  Videoyu izledikten sonra o konuyu İngilizce konuşurken, dinlerken, yazarken, çevirirken rahatlıkla kullanabileceksin.  Ayrıca girmek istediğin sınavlarda o konu içeriği varsa, onları da rahatlıkla çözebileceksin.  Her videoda konu ile ilgili örnek sorular çözülüyor ve ince detayına kadar tüm bilgileri aktarılıyor.

2- videolu konuşma pratiği

Öğrendiğin tüm bilgileri konuşma pratiği ile pekiştireceksin.

3- videolu dinleme pratiği

4- videolu yazma pratiği

5- videolu kelime pratiği

Kelimelerin okunuşu, anlamı, heceleri, vurgu yeri, kelime kökeni ve daha fazlasını bu videolarda görebilirsin.

6- kelime çalışma platformu

Kelimeleri kolayca ezberlemen ve kullanman için bir ortam sunuyoruz.  Testler, alıştırmalar, oyunlar ve zorlandığın kelimelerin sürekli karşına çıkması ile her ünitedeki kelimeleri rahatlıkla öğrenebiliyorsun.

7- kelime bulmacaları

Her ünitede en az 8 bulmaca çözeceksin.  Bu bulmacalar sayesinde o ünitedeki tüm kelimelerin yazılışını ve anlamını daha iyi kavrayabileceksin.

8- videolu okuma pratiği

Metni anlama, analiz etme, soruları anlama, soru taktiklerini öğrenme, kısa yoldan cevap bulma ve sınavlarda hocaların uyguladığı soru yöntemlerinin hepsini öğreniyorsun.

9- videolu çeviri pratiği

İngilizce'den Türkçe'ye ve Türkçe'den İngilizce'ye bol bol çeviri yapabilirsin.  Videolarda önce kelime çevirisi ile başlıyorsun, sonra cümle, sonra paragraf ve sonra da metin çevirileri yapıyorsun.

İngilizce cümleleri dinlerken çeviri yapacaksın.  Türkçe cümleleri dinlerken İngilizce'ye çevireceksin.

10- videolu "dictation" pratiği

İngilizce metinleri dinleyip yazacaksın.  Böylece duyduğun her kelimenin doğru yazılışını ve kısa zamanda bir cümleyi nasıl doğru bir şekilde yazabileceğini öğreneceksin.

11- videolu sınav taktikleri

Hocalar, sınav hazırlarken hangi yöntemleri kullanıyorlar, hangi soruları sık sık soruyorlar, yanlış cevabı verip vermeyeceğini ölçmek için hangi taktiklere başvuruyorlar ve çok daha fazlasını bu videolarda öğrenebileceksin.

12- videolu günlük İngilizce pratiği

Günlük İngilizce konuşma, kalıplar, en çok söylenen sözler ve yapıları öğreneceksin.  Günlük hayatta cümleleri nasıl robot gibi değil de daha akıcı bir şekilde söyleyebileceğini de öğreneceksin.

13- videolu ödev pratiği

Kendi başına çözeceğin ödev kitabının tüm cevapları video anlatımı ile sana sunulacak.  Böylece anlamadığın yerleri videoda izleyerek İngilizceni daha da geliştirebileceksin.

14- Hamit Hoca'nın konu anlatım notları

Videolarda anlatılan tüm konuların notlarına da erişimin olacak.  Böylece video izlerken düzgün not tutmak ile uğraşmayacaksın.  Önemli yerler renkli kalemlerle işaretlenmiş ve verilen tüm örnekler de bu notlara eklenmiş.

15- her ünite için sınav

Bir üniteyi bitirdiğinde neler öğrendiğini merak ediyorsan, ek bir ücret ile o ünitenin sınavına girebilirsin (online veya yüz yüze).  Sınavlarda gördüğün fotoğrafları İngilizce anlatma, konuşma, dinleme, dinlediğin metni yazma, İngilizce Türkçe çeviri, Türkçe İngilizce çeviri, bulmaca, paragraf yazma ve çok daha fazlası var.

Sıfırdan İngilizce Serisi'ni Kim Hazırlıyor?

Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunu

2000'den beri (23 yıldır) İngilizce eğitimi ve İngilizce danışmanlık hizmeti veren

Sıfırdan ileri seviyeye yönelik İngilizce eğitim içerikleri hazırlayan

1500'den fazla öğrencinin hedefine ulaşmasına yardımcı olan

Boğaziçi Üniversitesi Hazırlık Atlama sınavına yönelik 20 yıldır eğitim veren ve 900'den fazla öğrencinin sınavı rahatlıkla geçmesine destek veren (öğrenci yorumları için tıkla. )

English Grammar 101 kitabının yazarı

Sola Unitas kurumundan ICF onaylı (International Coaching Federation - Uluslararası Koçluk Federasyonu) Kariyer Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, Eğitim Koçluğu ve Profesyonel Koçluk sertifikalarını alan

Rusça, Farsça, Türkçe ve İngilizce dillerini konuşan

ve aşağıdaki kurumlarda çalışanlara İngilizce eğitimi veren Hamit CAN.

  Bu seri benim için uygun mu?

  Bize göre İngilizce öğrenmek isteyen herkese uygun bir seri.  Ama yine de aklına soru işaretleri varsa ve serinin senin için faydalı olup olmayacağını merak ediyorsan 1 haftalık ücretsiz kullanım için başvur.  Sonra kendin karar ver :)

  ÜCRET?

  Yakında duyurulacak.

  Hamit Hoca ile birebir ders yaparak bu sistemi takip etmek istiyorum? (online veya yüz yüze)

  • Ayda 4 seans (1 seans = 30dk):   aylık ücret 4,000TL
  • Ayda 8 seans (1 seans = 30dk):   aylık ücret 7,000TL
  • Ayda 12 seans (1 seans = 30dk): aylık ücret 10,000TL

    Nasıl Başlayabilirim, Ödemeyi Nereye ve Nasıl Yapabilirim?

    0542 559 99 59 numaraya WhatsApp mesajı gönder.  Tüm bilgiler paylaşılacak. Sormak istediğin sorular varsa yine bu numaradan ulaşabilirsin.

    Kayıt olunca seni eğitim sistemimize ekleyeceğiz.  Tüm videolara, içeriklere, ödevlere, bulmacalara, kelime çalışmalarına ve daha fazlasına tek bir sistemden erişebileceksin.