ÜCRETSİZ Seviye Tespit Sınavı

 

Merhaba Saygıdeğer,

Bugün de yıllardır içinde yatan İngilizce korkusunu çıkarıp paramparça etmeye hazır mısın?

İlk yapman gereken hangi seviyede olduğunu belirlemen.

İngilizce’de 5 farklı seviye tespit sınavı var:

1- Gramer / Dilgisi & Kelime
2- Reading (Okuma)
3- Listening (Dinleme)
4- Speaking (Konuşma)
5- Writing (Yazma)

Önce birincisinden başlayalm.

GRAMER / DİL BİLGİSİ & KELİME SEVİYE TESPİT SINAVI

Önce bu seviye tespit sınavında ne yapman gerektiğini görmek için şu videoyu izle:

Aşağıda 2 link göreceksin. Birincisinde seviye tespit sınavının soruları var. İkincisinde boş soru kağıdı var. İkisini de indir ve bir yerden çıktısını al.  Ya da istersen direk telefonundan veya bilgisayarından soruları çözerken boş bir kağıda cevapları yaz.  Sınav soru sayısı 116.  Sınav süresi 45 dk.

En Kapsamlı İngilizce Seviye Tespit Sınavı Soruları

En Kapsamlı İngilizce Seviye Tespit Sınavı Boş Cevap Kağıdı

Sınavı cevaplamayı bitirdikten sonra istersen aşağıdaki videoyu izleyip doğru ve yanlışlarını gör.  İstersen önce aşağıdaki cevap anahtarı linkine tıkla ve cevapları gör.  Senin cevaplarınla karşılaştır ve yanlış yaptığın soruları veya boş bıraktığın soruları işaretle.

CEVAP ANAHTARINI İNDİR

Şimdi de istersen aşağıdaki videonun tamamını izle.  İstersen videoya tıkla ve Youtube kanalımda izle.  Ve videonun altındaki dakika işaretlerine tıkla, sadece hangi sorulara yanlış cevap verdiysen onların açıklamalarını izle.

 


Reading ve Listening

Reading ve Listening seviye tespit sınavları da buraya eklenecek.

Speaking ve Writing

Speaking ve Writing sınavları için standart bir sınav olmadığı için yüzyüze sınav olmamız lazım.  Levent Kolektif House’daki ofisimde sınavı yapabiliriz.  Ancak ciddi anlamda video çekimleri için çok fazla zamanım gittiği için, özel & grup derslerim yoğun olduğu için ve Tükiye genelinde herkesin İngilizce öğrenmesi için İngilizce ile ilgili yeni proje fikirleriyle boğuştuğum için bu çalışmayı belli bir ücret karşılığında yapabiliyorum 🙁

Speaking seviye tespit sınavından hemen sonra 20 dk boyunca bir writing yazıyorsun ve sonra yazdığına birlikte bakıyoruz.  Toplamda 1 seans sürüyor bu sınav ve 1 seans ücreti 150TL’dir.  Ancak istersen farklı kurumlardan da bu sınavı olabilirsin.  Veya tanıdığın bir İngilizce hocası varsa onlardan da rica edebilirsin bu sınavı olmak için.  Tamamen sana kalmış.

Bu sınav için 1 ay önceden randevu alman lazım (yoğunluktan dolayı).  Şu anda 1 Ağustos 2019 tarihine kadar tüm saatlerim dolu.  1 Ağustos 2019 tarihinden itibaren sınav olmak için mutlaka Temmuz ayı içerisinde benimle bu linkten iletişime geç.  Linke tıklayınca form göreceksin.  Formu detaylı doldurursan en kısa zamanda sana ulaşacağım.  Telefonunu da yazmayı unutma.

Reading ve Listening sınavlarını da buraya ekleyeceğim.  Kısa zamanda görüşmek üzere.