Hakkımızda

 

Kurucumuz, Hamit CAN

 • Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunu
 • 22 yıllık İngilizce eğitim deneyimli
 • A'dan Z'ye İngilizce ders planı, sınav, deneme ve içerik hazırlayan
 • English Grammar 101 yazarı
 • Kariyer Koçluğu, Öğrenci & Eğitim Koçluğu ve Profesyonel Koçluk sertifikalı

----------------------------

Şu anda sana nasıl yardımcı olabiliriz?

 1. English Grammar 101 kitabımızı satın alabilirsin.

 2. Yılda dört dönem olarak düzenlediğimiz Boğaziçi Üniversitesi Hazırlık Atlama (proficiency, büyes, buept, prof) sınavına yönelik grup eğitimlerimize katılabilirsin.  Derslerin hepsi yüz yüzedir.

 3. Hamit CAN'dan özel ders alabilirsin.

 4. bucampus eğitmenlerinden özel ders alabilirsin.

 5. Şirketinin, kurumunun, iş yerinin veya girişiminin tüm İngilizce ihtiyaçları için bizden hizmet alabilirsin.  Çeviri, içerik kontrolü, İngilizce yazışmaların incelenip düzeltilmesi, şirketinizin tekliflerinin İngilizce dilinde hazırlanması, kuracağınız kurs veya okulun A'dan Z'ye tüm İngilizce müfredatının (ders içeriği, deneme, sınav, değerlendirme, seviye belirleme vb.) hazırlanması gibi.

 6. Kurumunuza başvuran adayların İngilizce seviyelerinin tespiti (konuşma, telaffuz, okuma, yazma, dinleme, iş İngilizcesi).  Sınavları hazır olarak bizden temin edip kendiniz uygulayabilirsiniz.  Ya da bucampus hocalarının kurumunuzda başvuranlara tek tek sınav yapmasını talep edebilirsiniz.

----------------------------

Sana daha iyi hizmet verebilmek ve İngilizce ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamak için yakın zamanda web sitemize yeni hizmetler eklenecek.

Bizimle ilgilendiğin için ve zaman ayırıp buraya kadar okuduğun için teşekkürler :)